Festyn z okazji Dnia Ziemi 21.04.2018

Pod hasłem Dzień Ziemi co roku na całym świecie organizowane są akcje, których celem jest promowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie.  Ludzie na całym świecie – niezależnie od wieku, płci czy pochodzenia – jednoczą się, aby wspólnie zadbać o naszą planetę.   To nie tylko bardzo ważne wydarzenie ale i świetny moment by zwrócić uwagę na otaczającą nas przyrodę. By oddać hołd naszemu środowisku zachęcamy do aktywnego świętowania tego dnia.

W tym roku obchodzimy już 48 coroczny dzień walki o naszą planetę. Zapraszamy Was na festyn z okazji Dnia Ziemi nad nasze szkoleniowe jezioro Zawiat. W planach mamy nurkowanie połączone z warsztatami dotyczącymi występującej w jeziorze fauny i flory oraz sprzątanie akwenu. Całość imprezy wpisana będzie w obchody tego dnia przez gminę Bieszkowice. Mieszkańcy wsi zadbają o  porządek i czystość na plaży i pobliskich terenach a cała zabawa ubarwiona zostanie muzyką w tle, ogniskiem oraz zabawami dla dzieci. Przyłączcie się do nas i pomóżcie w sprzątaniu akwenu, z którego pewnie sami mieliście okazję korzystać.  

 

Prócz nurkowania zaplanowaliśmy moc atrakcji m.in. strzelanie do celu z broni pneumatycznej 🙂

Plan dnia:

10:00 Zbiórka na parkingu nad jeziorem Zawiat,

11:30  Nurkowanie I,

13:00 Ognisko z poczęstunkiem,

14:30 Nurkowanie 2,

15:30 Zakończenie wydarzenia.

Cena:

W ten dzień działamy na rzecz ochrony środowiska. Nie pobieramy opłaty za nurkowanie.

Informacje dodatkowe:
  • Poczęstunek z ogniska jest przewidziany, miło byłoby jednak, gdyby każdy z Was przyniósł dodatkowo coś od siebie.
  • Zniżka na wypożyczenie sprzętu w tym dniu 50%
  • Parking nad jeziorem jest płatny – 10 zł/auto.
Zapisy:
  • Wstęp jest wolny zarówno dla nurkujących jak i nienurkujących. Im więcej osób przyłączy się do sprzątania tym lepiej 🙂 Byłoby jednak miło, gdybyście dali nam znać, że chcecie się przyłączyć. 

Rezerwacje:

biuro@gdyniadive.pl

+48 608 637 224

osobiście ul. Szarych szeregów 3, Gdynia

.