Kondycyjne czwartki

Ruszamy z kondycją!

Już od października ruszamy z zajęciami kondycyjnymi. Zapraszamy wszystkich wielbicieli podwodnych oddechów na zajęcia basenowe w każdy czwartek na godzinę 18:00. Będziemy szkolić techniki nurkowe, eliminować błędy i spróbujemy zapanować nad pływalnością.

Training session to zajęcia dla certyfikowanych nurków. Sesje treningowe stworzone są tak, aby jak najlepiej przygotować się do kolejnego sezonu nurkowego, doskonalić lub odświeżyć swoje umiejętności nurkowe oraz szlifować kondycję. Uczymy pływać żabą, kontroli pływalności i oddechu. Wprowadzamy ćwiczenia bezdechowe, konfigurujemy sprzęt i wiele innych zadań. Można również przećwiczyć własne zagadnienia.

Zajęcia kondycyjne odbywają się w każdy czwartek  po wcześniejszej rezerwacji – telefonicznej lub email, na krytej pływalni Hotelu Mercure Gdynia (dawny hotel Gdynia).

 

Harmonogram:

Pierwsze czwartki miesiąca
Poświęcamy czas głównie na konfigurację sprzętu oraz przypomnienie podstaw.

Drugie czwartki miesiąca
Skupiamy się na płetwach i doskonaleniu technik pływackich. Frog kick, Back kick, Modified frog kick i testowanie płetw to główne cele zajęć.

Trzecie czwartki miesiąca
Doskonalimy umiejętności ratownicze. Uczymy się zwracać szczególną uwagę na bezpieczeństwo pod wodą, szkolimy z reagowania w sytuacjach awaryjnych.

Czwarte czwartki
Uczymy się oddychać – jak nie panikować pod wodą, oddychać spokojnie, nie nabawić się zadyszki i zmniejszyć zużycie powietrza.

Wymagania:

  • minimum certyfikat PADI OWD (Junior OWD) lub stopień równorzędny w innej organizacji szkoleniowej.

Zapewniamy: 

  • wejście na basen,
  • opiekę instruktora nurkowania,
  • zajęcia dostosowane do potrzeb uczestników,
  • kompletny sprzęt nurkowy na czas zajęć.

Cena zajęć to 100 zł. 

Mamy już dostępne karnety! 

7 wejść – 550 zł

10 wejść – 700 zł