Oxygen provider

Pierwsza pomoc tlenowa

Celem kursu PADI Emergency Oxygen Provider (Ratownik Tlenowy) jest abyś po ukończeniu tego kursu, mógł podać poszkodowanemu nurkowi tlen medyczny o możliwe największej koncentracji, od chwili rozpoznania objawów i symptomów, choroby dekompresyjnej lub podtopienia.

.

Wiedza i umiejętności jakich nauczysz się w czasie kursu PADI Emergency:

    • Kurs PADI Emergency Oxygen Provider jest podstawowym poziomem treningu przeznaczonym dla każdego i uczy jak podawać tlen medyczny dla poszkodowanych nurków, a także jak zawiadamiać służby medyczne i jak organizować ewakuację.
    • Twój instruktor PADI oraz Centrum Nurkowe lub Resort PADI są częścią środowiska nurkowego, które wkłada ciągły wysiłek w przeszkolenie prawidłowego użycia tlenu medycznego w wypadkach, tak dużej ilości nurków i osób związanych zawodowo z pomocą nurkom (kapitanów łodzi, ratowników WOPR itp) jak to tylko jest możliwe.

.

Do pobrania i wypełnienia: formularz Specjalizacji.

Wymagania:

  • Nie ma formalnych wymagań wstępnych przystąpienia do kursu PADI Emergency Oxygen Provider

.

Uprawnienia:

Kurs PADI Emergency Oxygen Provider jest podstawowym poziomem treningu przeznaczonym dla każdego. Uczy jak podawać tlen medyczny dla poszkodowanych nurków, a także jak zawiadamiać służby medyczne i organizować ewakuację. Twój instruktor PADI oraz Centrum Nurkowe lub Resort PADI są częścią środowiska nurkowego, które wkłada ciągły wysiłek w przeszkolenie z prawidłowego użycia tlenu medycznego w wypadkach tak dużej ilości nurków i osób związanych zawodowo z pomocą nurkom (kapitanów łodzi, ratowników WOPR itp) jak to tylko jest możliwe.

.

UWAGA! Certyfikat jest dodatkowo płatny – 150 zł.