halloweenowe rozrabianki – nocowanki
Termin:  31.10 - 01.11 2020

UWAGA!

Oferta kierowana do rodziców wszystkich dzieci, w tym nienurkujących, bez ograniczeń wiekowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci lubiące zabawę, towarzystwo rówieśników, szaleństwa w basenie i na zjeżdżalniach zakończone noclegiem w jedynej w Polsce strefie noclegowej w aquaparku z gwarancją bezdeszczowej pogody i nieograniczonym dostępem do kompleksu basenowego. W ofercie nocleg w namiotach typu tipi na specjalnie przygotowanej sztucznej plaży.

Wakacyjne temperatury w Zielonej Wiosce występują przez cały rok. Nigdy też nie pada, a wilgotność oscyluje w granicach 60 procent, co gwarantuje iście tropikalne warunki. Ponadto gorący klimat wiąże się z egzotycznymi zwierzętami. U nas pobyt umili cykanie świerszczy, które mieszkają w naszej bujnej roślinności jak w swoim naturalnym środowisku.

cena

280 PLN

program

Sobota

16:00 spotkanie w Aquapark Reda
16:15  wejście na basen

W krainie wodnych przygód każdy znajdzie atrakcję idealną dla siebie. Pośród kolorowych basenów i zakręconych zjeżdżalni czekają też prawdziwe rekiny, które pływają w ogromnym akwarium rafowym. Najbardziej zakręcony ze wszystkich jest AquaSpinner, czyli pierwsza w Europie zjeżdżalnia obrotowa

20:30 kolacja
23:00 nocnleg w namiocie

Na specjalnie przygotowanej plaży znajduje się 10 namiotów typu tipi. Każdy wyposażony jest w materace, koce, poduszkę oraz stoliczek. Niemal tropikalne warunki gwarantują niezwykłe przeżycie.

Niedziela

09:00  śniadanie
10:00   Haloweenowe zadanie i wyzwanie
12:30   odbiór dzieci i zakończenie imprezy

zapisy

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty.