mermaid

Zostań syreną! Baw się i rozwijaj jednocześnie spełniając swoje marzenia.

Jeśli chcesz spełnić swoje dziecięce marzenia, wcielić się w postać Arielki, wyobraź sobie, że jest to możliwe! Podoba Ci się postać wojowniczego Aquamana lub pięknej Atlanny, stań się jedną z nich!

Bycie syreną to nie tylko zabawa i unoszenie się w toni z wielką gracją. Mermaiding  (z ang. mermaid – syrena) to połączenie pływania z elementami freedivingu w monopłetwie, w syrenim ogonie. Pływanie jak syrena to rodzaj aktywności, która może stać się Twoim hobby, formą regularnych ćwiczeń i dbałości o kondycję fizyczną czy sposobem na doskonalenie umiejętności pływackich. Ruch pływacki wykonywany przez syreny to delfin – styl, którego nazwa wywodzi się od naturalnego sposobu poruszania się tych ssaków. Jest to bez wątpienia najbardziej efektowny i najtrudniejszy a jednocześnie, obok kraula, najszybszy styl pływacki. Podczas ćwiczeń silnie pobudzisz do pracy mięśnie brzucha, ud oraz barków, wzmocnisz mięśnie postoralne odpowiedzialne za kształtowanie prawidłowej sylwetki.
Mermaiding dziś, to także dziedzina sztuki, zyskująca popularność na całym świecie a syreny coraz częściej pojawiają się w fotografii podwodnej.

CENA 200pln/zajęcia basenowe

Oferujemy progresywny program nauki obejmujący cztery poziomy zaawansowania. Zajęcia prowadzimy wg standardów PADI. Szkolimy dzieci, młodzież oraz dorosłych pod czujnym okiem naszego instruktora.

Skontaktuj się z nami w sprawie najbliższego terminu

DISCOVER MERMAID

Odkrywamy pływanie w syrenim ogonie. To kurs dla tych, którzy chcą spróbować tej formy sportu. Podczas zajęć dowiesz się o technikach pływania i poznasz sprzęt. Pływanie rozpoczniemy na płytkiej wodzie basenowej. Minimalny wiek uczestnika – 6 lat.

BASIC MERMAID

Zajęcia zawierają 1 sesję teoretyczną i 1 sesję basenową. Na tych zajęciach zajmiemy się m.in. technikami oddychania i poprawnego pływania stylem delfinowym. Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje certyfikat uprawniający do nurkowania na głębokość do 3m. Minimalny wiek uczestnika – 6 lat.

MERMAID

Zajęcia zawierają 3 sesje teoretyczne i 3 sesje basenowe. Po ukończonych zajęciach kursant otrzymuje certyfikat uprawniający do nurkowania do 5m. Minimalny wiek uczestnika – 10 lat.

ADVANCED MERMAID

Kurs zawiera 2 sesje teoretyczne i 2 sesje na wodach otwartych. Po ich ukończeniu uczestnik otrzymuje certyfikat uprawniający do nurkowania na głębokość do 5m. Minimalny wiek uczestnika – 12 lat.

Wskazówki dla uczestników: należy zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik i klapki (mile widziane jest posiadanie własnej maski z fajką lub okularków pływackich).