nurkowe czwartki

Zabawa czas start!

Już od października ruszamy z cotygodniowymi zajęciami dla dzieci (w ramach training sessions w wersji dla dzieci). Sporo zabawy, dużo śmiechu, relaks po całym tygodniu i dobry początek weekendu. To wszystko zapewnimy najmłodszym nurkom podczas zajęć basenowych w każdy czwartek. Istnieje możliwość odbycia szkoleń Bubblemaker i Seal Team oraz Master Seal Team.

Bubblemaker

Basenowy program nurkowania przeznaczony dla dzieci. Kurs ten to przede wszystkim nauka poprzez zabawę. Rozmaite gry i proste ćwiczenia sprawiają, że dzieci chętnie biorą udział w zajęciach, gdzie pod okiem instruktora oswajają się z wodą i nabierają prawidłowych nawyków nurkowych. 

W czasie zajęć dzieci wyposażone są w kompletny sprzęt nurkowy i przebywają pod wodą na maksymalnej głębokości 2 metrów. Czas trwania zajęć: 2 – 3 godziny (w tym 40 min. pod wodą).

seal team

Basenowy kurs dla dzieci, które uzyskały dyplom Bubblemaker. Jest to kontynuacja edukacji nurkowej, która polega na wypełnieniu 5 Misji Podwodnych. Program jest ekscytującym wprowadzeniem do świata nurkowania.

Daje dzieciom możliwość pływania pod wodą, doświadczenia przygody i dreszczyku emocji. Wypełnienie wszystkich 5 misji oznacza uzyskanie pierwszego międzynarodowego certyfikatu – PADI Seal Team i daje możliwość dalszej edukacji nurkowej. Każda misja prowadzona jest w ciągu 1 spotkania basenowego.

wymagania

  • minimalny wiek uczestnika: ukończone 8 lat,
  • wypełniony przez rodzica lub prawnego opiekuna formularz Bubblemaker,
  • brak strachu przed wodą.

zapewniamy

  • wejście na basen,
  • opiekę instruktora nurkowania,
  • zajęcia dostosowane do potrzeb uczestników,
  • kompletny sprzęt nurkowy na czas zajęć.

Cena zgodna z cennikiem.