rozrabianki nocowanki na Dzień dziecka 

Termin:  03-04.06.2023

zapisy

UWAGA!
Oferta kierowana do rodziców wszystkich dzieci, w tym nienurkujących.

Wiek dzieci to ukończone 8 lat.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci lubiące zabawę, towarzystwo rówieśników, szaleństwa w basenie i na zjeżdżalniach zakończone noclegiem w jedynej w Polsce strefie noclegowej w Aquaparku z gwarancją bezdeszczowej pogody i nieograniczonym dostępem do kompleksu basenowego. W ofercie nocleg w namiotach typu tipi na specjalnie przygotowanej sztucznej plaży i nieograniczona ilość zjazdów na AquaSpinner.

Wakacyjne temperatury w Zielonej Wiosce występują przez cały rok. Nigdy też nie pada, a wilgotność oscyluje w granicach 60 procent, co gwarantuje iście tropikalne warunki. Ponadto gorący klimat wiąże się z egzotycznymi zwierzętami. U nas pobyt umili cykanie świerszczy, które mieszkają w naszej bujnej roślinności jak w swoim naturalnym środowisku.

CENA 450pln

program

3 czerwca (sobota)

16:00 Spotkanie w Aquapark Reda (wejście Zielona Wioska)

17:00 Wejście na basen

W krainie wodnych przygód każdy znajdzie atrakcję idealną dla siebie. Pośród kolorowych basenów i zakręconych zjeżdżalni czekają też prawdziwe rekiny, które pływają w ogromnym akwarium rafowym. Najbardziej zakręcony ze wszystkich jest AquaSpinner, czyli pierwsza w Europie zjeżdżalnia obrotowa. Nasi uczestnicy mają do niego nieograniczony dostęp.

20:30 Kolacja

23:00 Nocleg w namiocie lub zabawy do białego rana

Na specjalnie przygotowanej plaży znajduje się 10 namiotów typu tipi. Każdy wyposażony jest w materace, koce, poduszkę oraz stoliczek. Niemal tropikalne warunki gwarantują niezwykłe przeżycie. 

4 czerwca (niedziela)

08:00 Śniadanie

09:00 Zabawa w Aquaparku

11:30 Odbiór dzieci i zakończenie imprezy

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty