rozrabianki  nocowanki
Termin:  04-05.12.2021

zapisy

Serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci lubiące zabawę, towarzystwo rówieśników, szaleństwa w basenie i na zjeżdżalniach, zakończone noclegiem w jedynej w Polsce strefie noclegowej  w aquaparku, z gwarancją bezdeszczowej pogody i nieograniczonym dostępem do kompleksu basenowego. W ofercie nocleg w namiotach typu Tipi.

Wakacyjne temperatury w Zielonej Wiosce występują przez cały rok. Nigdy też nie pada, a wilgotność oscyluje w granicach 60 procent, co gwarantuje iście tropikalne warunki. Ponadto gorący klimat wiąże się z egzotycznymi zwierzętami. U nas pobyt umili cykanie świerszczy, które mieszkają w naszej bujnej roślinności jak w swoim naturalnym środowisku.

Oferta kierowana do rodziców dzieci w wieku 8 – 14 lat, w tym nienurkujących.

CENA 390pln

program

4 grudnia (sobota)

16:00 Spotkanie w Aquapark Reda.  Rozmieszczenie w namiotach, zabawy integracyjne

17:15 Wejście na basen

W krainie wodnych przygód każdy znajdzie atrakcję idealną dla siebie. Pośród kolorowych basenów i zakręconych zjeżdżalni czekają też prawdziwe rekiny, które pływają w ogromnym akwarium rafowym. Najbardziej zakręcony ze wszystkich jest AquaSpinner, czyli pierwsza w Europie zjeżdżalnia obrotowa . AquaSpinner zapewni uczucie braku grawitacji! Wynika to z wahadłowego pokonywania krętej konstrukcji i zmiennego tempa zjazdu. Adrenalina na obrotowej zjeżdżalni rośnie w ekspresowym tempie. W ciągu zaledwie kilku sekund przyśpieszamy do 40 km/h. Zjazd trwa aż 90 sekund, ale ze względu na dynamizm ma się wrażenie, że trwa to dwa razy dłużej.

Rura AquaSpinnera liczy 160 metrów długości, a jej średnica wynosi aż 2,7 m. Zjazd odbywa się na czteroosobowych pontonach, które do rury wprowadzane są za pomocą automatycznego pasa transmisyjnego. Licząca 29 metrów wysokości zjeżdżalnia przewyższa budynek o kilka metrów. Natomiast konstrukcja obrotowego koła waży 160 ton. AquaSpinner to projekt niemieckiej firmy, z którą Aquapark Reda współpracuje od początku istnienia.

Warunki korzystania:

  • wzrost: minimum 120 cm
  • waga na pontonie: minimum 150 kg (od 2 do 4 osób)

19:30 Kolacja

20:00 Wejście na basen

22:00 Nocleg lub nocne psoty (gry integracyjne dla chętnych i tych, którzy mają moc)

5 grudnia (niedziela)

8:30 Śniadanie

09:00 Zabawa w Aquaparku

11:00 Wizyta w Gadolandzie lub Papugarni

12:00-12:30 Odbiór dzieci i zakończenie imprezy

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty do 28 września