DZIEŃ MATKI

Prowadzący:  Krzysztof Harbul

Termin:          26.05.2019

26 maja to święto wszystkich Mam, ale co stoi na przeszkodzie by nie zaadoptować go dla siebie i nie dać nurka na ich cześć?

W ostatni weekend maja zapraszamy Was na nurkowanie w Jeziorze Schodno na obszarze Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. To miejsce oblegane przez wędkarzy co może świadczyć, że pod wodą spotkamy okazałe sztuki ryb, a że nie jest bardzo głębokie, frajdę z nurkowania znajdą tu nawet początkujące OWDziaki 🙂

Jezioro Schodno zapewnia także nabrzeżną atrakcje więc jeśli zapragniecie zabrać ze sobą kogoś nienurkującego na pewno nie będzie się nudzić w czasie gdy Wy będziecie się moczyć 🙂

To tu, niedaleko wpływu rzeki Wdy mieści się duża platforma, służąca do obserwacji ornitologicznych. Można tu podziwiać, aż 21 gatunków ptaków wodno-błotnych m.in. perkoz dwuczuby, łabędź niemy, krzyżówka, nurogęś, bielik, żuraw, kormoran czarny, czapla siwa, gęgawa, rybołów, rybitwa rzeczna.

Gdy dołożymy do tego grilla, zazielenione lasy otulone majowym słońcem i ciszę odbijającą się w tafli jeziora możemy mieć gwarancję, że wyjazd będzie udany.

Cena: 150,00

Zawiera:

  • przejazd na trasie Gdynia – Schodno – Gdynia,
  • dwa nurkowania z brzegu,
  • ubezpieczenie NNW + SWR,
  • opiekę instruktora nurkowego Gdynia Dive,
  • lunch w postaci grilla.

Nie zawiera:

  • wypożyczenia sprzętu nurkowego*.

*dla każdej mamy nurkującej w ten dzień – 50% zniżki na wypożyczenie sprzętu

Rezerwacje:

biuro@gdyniadive.pl
+48 608 637 224
osobiście ul. Szarych szeregów 3, Gdynia