Prowadzący:  Krzysztof Harbul

Termin:           23.06.2019

Lokalizacja:    Jezioro Kłodno i Białe

Czy można wyobrazić sobie lepszy prezent na Dzień Ojca niż  spędzony wspólnie czas w pięknym miejscu? Mamy dla Was ofertę, która pozwoli zrealizować ten pomysł!  23.06. zapraszamy na nurkowanie w Chmielnie – jednej z najbardziej malowniczych kaszubskich miejscowości. Czekają na nas czyste wody jezior Kłodna i Białego, a w nich masa atrakcji – tunele, platformy, zatopiony autobus, dzwon nurkowy i mnóstwo ryb!

Jezioro Kłodno

Powierzchnia jeziora Kłodno to 134,9 hektara, przy długości 2 km, szer. ok. 940 metrów i maksymalnej głębokości dochodzącej do 37 m. Wody są I klasy czystości. Pod wodą napotkać można płocie, szczupaki, okonie, leszcze oraz liny. Zatopione są tutaj takie atrakcje nurkowe jak: tunele, platformy, autobus, konstrukcje z opon, a także dzwon nurkowy. Całość toru znajduje się na głębokości nie przekraczającej 6-7m. Każdy element połączony jest z kolejnym grubą liną, a znajdujące się na platformach mapki kierunkowe nie pozwolą się wam zgubić.

Jezioro Białe

Jezioro Białe jest jeziorem rynnowym i leży na obszarze Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Powierzchnia 88,1 hektara, długość 1,45 km i szerokość 0,75 km. Maksymalna głębokość – 21,6 m.

Cena 170 zł

Zawiera:

– transport zbiorowy z Gdyni,

– wstęp do bazy nurkowej w Chmielnie,

– opiekę przewodnika nurkowego,

– butle + powietrze,

– posiłek regeneracyjny (ognisko/grill),

– ubezpieczenie NNW+SWR,

Przyjedź ze swoim Tatą, a otrzymacie po 50 zł zniżki!

Nie zawiera:

– wypożyczenia sprzętu.

Rezerwacje:

biuro@gdyniadive.pl
+48 608 637 224
osobiście ul. Szarych szeregów 3, Gdynia