Lena Tkaczyk

Okiem współpracowników

 Dobra dusza, ostoja cierpliwości z niekończącym się pokładem życzliwości – to Lena. Zawsze uśmiechnięta i opanowana, gotowa i chętna do pomocy. Taka sama w pracy jak i w życiu codziennym – po prostu nie da się jej nie lubić. W Gdynia Dive od niedawna jednak wszyscy czujemy jakby była tu od dawna. Lata doświadczenia zdobywanego podczas pracy jako Divemaster w Egipcie, zamiłowanie do podwodnego świata i nieprzeciętne zdolności do łatwego nawiązywania kontaktów sprawiają, że Lena to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Pełnione obowiązki

W Gdynia Dive Lena odpowiada za sklep stacjonarny i materiały PADI oraz certyfikację kursantów. Z zamiłowania sięga po aparat i uwiecznia na zdjęciach nasze poczynania. W wolnych chwilach wykorzystuje swoje copywritterskie zdolności i pisze artykuły na naszego bloga.

Jej motto życiowe: „Nigdy nie jest za późno by coś zmienić”

tel.      +48 510 773 654

email: lena@gdyniadive.pl

Doświadczenie:

Od najmłodszych lat związany jest z turystyką. Aktywnie działał w PTTK. Dzięki pracy, zarówno w biurze podróży, jak i jako pilot wycieczek, miał możliwość prowadzenia imprez turystycznych „zza obu stron biurka”. W czasie swoich podróży (najczęściej samodzielnie organizowanych) postawił stopę w ponad 50 krajach na 6 kontynentach, nierzadko spędzając w nich po kilka miesięcy, poznając najciekawsze atrakcje oraz logistyczne możliwości do organizowania tam imprez turystycznych. Łukasz jest magistrem turystyki i rekreacji, ma również licencję pilota wycieczek i przodownika turystyki pieszej PTTK.Kwalifikacje nurkowe:

  • Divemaster