Piotr Cybula

Kierownik sklepu / Instruktor

Okiem współpracowników:
Wszędzie go pełno. Z pozoru beztroski i roztrzepany jednak pod wodą jest profesjonalny i opanowany. Instruktor z charyzmą i energią. Nurkowanie jest jego pasją, którą konsekwentnie rozwija. Mimo młodego wieku ma duże doświadczenie instruktorskie a w kwestii sprzętu nurkowego śmiało można go nazwać specjalistą. Poczucie humoru i pozytywne nastawienie do życia oraz nieskończona ilość wtrącanych do rozmowy anegdotek sprawiają, że codzienna praca w jego towarzystwie to przyjemność, a uwielbienie do żelków gwarantuje, że poziom cukru we krwi w jego towarzystwie nie spadnie. 

Pełnione obowiązki:

Piotr odpowiada głównie za sklep oraz organizację i prowadzenie szkoleń. Jest również instruktorem prowadzącym wiele wyjazdów. W biurze stanowi wsparcie techniczne dla tematów związanych z komputerami i siecią. 

Jego motto: „bo niektóre dni są po prostu lepsze od innych”

tel.        503 870 133
e-mail: p.cybula@gdyniadive.pl
             sklep@gdyniadive.pl

Doświadczenie:

Piotrek swoje doświadczenie zawodowe zdobywał od samego początku w Gdynia Dive. Jest z nami od 2012 roku. To w naszym centrum nabył kwalifikacje i umiejętności, rozpoczął swoją karierę zawodową ale mimo braku wcześniejszego doświadczenia miał duży wkład w rozwój Gdynia Dive i w dużej mierze dzięki jego zaangażowaniu wygląda ono dziś tak jak wygląda 🙂

Kwalifikacje nurkowe:

  • Instruktor Nurkowania PADI Master Scuba Diver Trainer,
  • Instruktor Pierwszej Pomocy Przedmedycznej (Dorosłym i Dzieciom),
  • Instruktor Żeglarstwa AWFiS,
  • Specjalizacje instruktorskie PADI:

– Nitrox (Enriched Air Diver),
– Dry Suit Diver,
– Deep Diver,
– Underwater Navigator Instructor,
– Wreck,
– Side Mount,
– Self Reliant Diver.