PIKNIK BIESZKOWICE – DZIEŃ ZIEMI

Prowadzący:  Piotr Niewiński

Termin:          27.04.2019

Pod hasłem Dzień Ziemi co roku na całym świecie organizowane są akcje, których celem jest promowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie. Ludzie – niezależnie od wieku, płci czy pochodzenia – jednoczą się, aby wspólnie zadbać o naszą planetę. To nie tylko bardzo ważne wydarzenie ale i świetny moment by zwrócić uwagę na otaczającą nas przyrodę. By oddać hołd naszemu środowisku zachęcamy do aktywnego świętowania tego dnia.

W tym roku Dzień Ziemi wypada w Wielkanocny Poniedziałek – to już 49 raz z rzędu obchodzimy dzień walki o naszą planetę. W związku z powyższym, podobnie jak w zeszłym roku zapraszamy Was na festyn z okazji Dnia Ziemi nad nasze szkoleniowe jezioro Zawiat. W planach mamy nurkowanie połączone z warsztatami dotyczącymi występującej w jeziorze fauny i flory oraz sprzątanie akwenu. Całość imprezy wpisana będzie w obchody tego dnia przez gminę Bieszkowice. Mieszkańcy wsi zadbają o porządek i czystość na plaży i pobliskich terenach a cała zabawa ubarwiona zostanie muzyką w tle, ogniskiem oraz zabawami dla dzieci. Przyłączcie się do nas i pomóżcie w sprzątaniu akwenu, z którego pewnie sami mieliście okazję korzystać.

Wstęp jest wolny zarówno dla nurkujących jak i nienurkujących. Im więcej osób przyłączy się do sprzątania tym lepiej 🙂 Byłoby jednak miło, gdybyście dali nam znać, że chcecie się przyłączyć.

W ten dzień działamy na rzecz ochrony środowiska. Nie pobieramy opłaty za nurkowanie.

Rezerwacje:

biuro@gdyniadive.pl
+48 608 637 224
osobiście ul. Szarych szeregów 3, Gdynia