obóz nurkowy

Aktywnie, Zdrowo, Nurkowo – obóz dla Dzieci i Młodzieży w Chmielnie

KIERUNEK

Chmielno

WYJAZD

2023-07-30
powrot-podr

POWRÓT

2023-08-08

ILOŚĆ DNI

10

Dzieci mają wiele radości z odkrywania nowego świata – zarażone pasją do nurkowania mogą budować pewność siebie w oparciu o własne osiągnięcia i doświadczenia, dzięki czemu zyskują ważną pozycję w grupie rówieśników, co jest bezcenne, bo daje im poczucie wyjątkowości.

Podczas dziesięciodniowego wyjazdu uczestnicy będą mieli okazję stać się pełnoprawnymi nurkami z międzynarodowym certyfikatem PADI ważnym na całym świecie, udoskonalić wcześniej zdobyte umiejętności, a także poznać rówieśników dzielących te same pasje.

Lata doświadczeń w prowadzeniu tego typu wyjazdów i zaangażowanie w ich prowadzenie wykwalifikowanej kadry, daje również gwarancje, że czas pomiędzy szkoleniami i nurkowaniami będzie wypełniony masą przyjemności i szaleństw, a Dzieci wrócą z obozu zadowolone i szczęśliwe.

Obóz dedykujemy Dzieciom i Młodzieży, która nie miała dotychczas kontaktu z nurkowaniem (Wariant I) jak i tym, które są już po kursie nurkowania (Wariant II i III).

Wariant I – obóz z kursem Open Water Diver (podstawowy kurs nurkowania)

Wariant II – obóz z kursem Advanced Open Water Diver (kurs doskonalący umiejętności nurkowe – dostępny dla młodzieży powyżej 12 roku życia z zalogowanymi 20 nurkowaniami)

Wariant III – obóz z trzema wybranymi specjalizacjami nurkowymi (Ochrona środowiska podwodnego, Identyfikacja ryb, Nurek nawigator, Nurkowanie w suchym skafandrze, Doskonała pływalność, Nurkowanie nocne, Nurkowanie z łodzi)

CO NAS CZEKA?

Na obóz udajemy się do miejscowości Chmielno.

Chmielno – to niezwykle malowniczo położona wieś w powiecie kartuskim, między jeziorami: Białe i Kłodno. Tuż obok do aktywnego wypoczynku zachęcają kolejne jeziora: Rekowo i Raduńskie Dolne. W miejscowości znajduje się wszystko, co potrzebne jest w czasie wakacji: kąpielisko, baza noclegowa, baza nurkowa, szlaki piesze, rowerowe, konne i kajakowe.

Będziemy zakwaterowani w Ośrodku Szuwarek, który ma idealną lokalizację między jeziorami, otoczony przez wody Rekowa, Kłodna i Białego. Mamy do dyspozycji prywatny pomost, więc wodne szaleństwa będą dla nas dostępne bez tłumu wczasowiczów.

Codziennie zabierzemy uczestników na spotkania podróżnicze w czasie których nasi Instruktorzy opowiedzą o miejscach, w których byli i w których nurkowali.

Pokażemy zdjęcia i ciekawostki z Australii, Bali, Pacyfiku i Wysp Towarzystwa, RPA i Ziemi Ognistej, Przylądka Dobrej Nadziei, Kuby, Jordanii, Karaibów, Egiptu, Indonezji, Papui i Nowej Gwinei, Namibii, Meksyku.

Plan obozu jest uzależniony od pogody i dostosujemy jego przebieg do zaistniałych warunków tak, aby uczestnicy mieli najlepsze warunki do zabawy i szkolenia.

Skorzystamy także z okazji i odwiedzimy  najnowocześniejszy w Polsce basen.

Deepspot w Mszczonowie to otwarty w listopadzie 2020 r. wielostrefowy symulator warunków nurkowych. Tu jest zawsze doskonała pogoda, przejrzysta i ciepła woda (32-34°C), zawsze idealne warunki do nurkowania. Do tego oferuje głębię, wrak i jaskinie. To wspaniały obiekt zarówno dla osób początkujących, jak i doświadczonych nurków, po prostu dla wszystkich osób kochających Scuba Diving.

Wiek uczestników – 10-15 lat

CENA

3 850 zł

Opcjonalnie dopłata do wyjazdu do Deepspot 440 zł

CENA ZAWIERA

 • Pełne wyżywienie czyli trzy posiłki dziennie (poza pierwszym i ostatnim dniem)
 • 9 noclegów w pokojach w wyremontowanych domkach letniskowych
 • Szkolenia nurkowe w zależności od wybranego wariantu obozu (I, II, III)
 • Materiały szkoleniowe
 • Całodobową opiekę wykwalifikowanych instruktorów
 • 6 dni nurkowych
 • Kompletny sprzęt na czas obozu* 
 • Naukę snorkelingu w sprzęcie ABC (maska, fajka, płetwy)
 • Zajęcia rekreacyjne, gry i zabawy
 • Spływ kajakowy
 • Wycieczki z przewodnikiem po okolicy
 • Ubezpieczenie turystyczne (Koszty Leczenia + Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków 12000 zł )
 • Koszulka Gdynia Dive

*wskazane, by wszyscy uczestnicy obozu posiadali własną maskę i fajkę, a uczestnicy Wariantu II i III mieli własny komputer nurkowy

CENA NIE ZAWIERA

 • Opłaty za transport i nurkowanie w DEEPSPOT w Mszczonowie (440 zł)
 • Transport na trasie Gdynia – Chmielno – Gdynia
 • Opłaty certyfikacyjnej (200 zł*)

*Opłata za certyfikat OWD, AOWD i każdą specjalizację 200zł

HARMONOGRAM BĘDZIE DOSTĘPNY WKRÓTCE

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Zdjęcia mają charakter przykładowy. Program wyjazdu i jego dokładna cena mogą ulec zmianie. Ostateczna oferta zostanie złożona w chwili podpisywania umowy.