04.08.2018 Sobota, Bieszkowice, jezioro Zawiad

Nie masz pomysłu jak spędzić wolny czas z rodziną lub znajomymi? W telewizji nie ma nic ciekawego, a pogoda za oknem zachęca do wyjścia w plener? A może po prostu nudzisz się podczas urlopu i chciałbyś odpocząć na łonie natury w doborowym towarzystwie od rana do wieczora robiąc coś nowego, co być może uzależni Cię do końca życia? Jeśli tak – stawiamy czoło monotonii i sprawimy by ta sobota była niezapomniana, a to co zobaczysz pod wodą będziesz wspominać w każdy zimowy wieczór. Zafunduj sobie dzień pełen emocji!

Co to jest DSD?

DSD to doskonała propozycja dla osób, które na własnej skórze chcą się przekonać czym naprawdę jest nurkowanie, a także pokazać, że nie jest ono tak trudne, jak się powszechnie uważa. Ile razy słyszałeś, że sprzęt jest koszmarnie ciężki albo nurkowanie to sport dla osób, które całe życie trenują? Widzisz! Człowiek boi się tego, czego nie zna. Zapraszamy Cię na pierwszą lekcję nurkowania nad jezioro Zawiat w Bieszkowicach. Pod okiem profesjonalnych instruktorów zapoznamy Cię z arkanami nurkowania.

Przyjdź i zabierz ze sobą bliskich – im będzie nas więcej tym weselej (zwłaszcza, że przewidzieliśmy wspólne biesiadowanie przy ognisku).