ZAJĘCIA KONDYCYJNE

Kup karnet na zajęcia kondycyjne i wkręć się w regularną aktywność!

Dla wszystkich chcących popracować nad swoją techniką nurkowania przygotowaliśmy karnety.  Dostępne są w dwóch wersjach: 7 wejść w cenie 5 i 10 wejść w cenie 7, przez zakup których można zaoszczędzić odpowiednio 200 lub 300 złotych. Zapraszamy wszystkich wielbicieli podwodnych oddechów na zajęcia basenowe w każdy czwartek na godzinę 19:00, 20:00 oraz w niedziele na godziną 15:30, 16:30 lub 17:30. Szkolimy techniki nurkowe, eliminujemy błędy i uczymy się zapanować nad pływalnością. Zajęcia trwają godzinę zegarową w wodzie. Wymagane jest stawienie się na pół godziny przed rozpoczęciem zajęć.

Zajęcia kondycyjne to również świetna okazja by sprawdzić i skonfigurować własny sprzęt pod okien instruktora.

Training session to zajęcia dla certyfikowanych nurków. Sesje treningowe stworzone są tak, aby jak najlepiej przygotować się do kolejnego sezonu nurkowego, doskonalić lub odświeżyć swoje umiejętności nurkowe oraz szlifować kondycję. Uczymy pływać żabą, kontroli pływalności i oddechu. Wprowadzamy ćwiczenia bezdechowe, konfigurujemy sprzęt i wiele innych zadań. Można również przećwiczyć własne zagadnienia.

Zajęcia kondycyjne  po wcześniejszej rezerwacji miejsca – telefonicznej lub email, na krytej pływalni Hotelu Mercure Gdynia (dawny hotel Gdynia).

 

Harmonogram:

Pierwsze czwartki miesiąca
Poświęcamy czas głównie na konfigurację sprzętu oraz przypomnienie podstaw.

Drugie czwartki miesiąca
Skupiamy się na płetwach i doskonaleniu technik pływackich. Frog kick, Back kick, Modified frog kick i testowanie płetw to główne cele zajęć.

Trzecie czwartki miesiąca
Doskonalimy umiejętności ratownicze. Uczymy zwracać szczególną uwagę na bezpieczeństwo pod wodą, szkolimy z reagowania w sytuacjach awaryjnych.

Czwarte czwartki
Uczymy się oddychać – jak nie panikować pod wodą, oddychać spokojnie, nie nabawić się zadyszki i zmniejszyć zużycie powietrza.

Harmonogram jest orientacyjny i na życzenie grupy możemy zmienić temat zajęć. Dostosowujemy zajęcia pod potrzeby kursantów 🙂

Wymagania:

  • minimum certyfikat PADI OWD (Junior OWD) lub stopień równorzędny w innej organizacji szkoleniowej,
  • stawienie się na basen na 30 minut przed rozpoczęciem zajęć.

Zapewniamy: 

  • wejście na basen,
  • opiekę instruktora nurkowania,
  • zajęcia dostosowane do potrzeb uczestników,
  • kompletny sprzęt nurkowy na czas zajęć.

Cena za pojedyncze zajęcia – 100 zł. 

Karnety:

7 wejść – 500 zł

10 wejść – 700 zł

UWAGA:

Karnety zakupić można zarówno w biurze (płatność kartą/gotówką/przelewem) jak i bezpośrednio na basenie (wyłącznie gotówka).
Na zajęcia obowiązują zapisy! Liczba miejsc ograniczona.