Sprzęt nurkowy

Sprzęt nurkowy to podstawa udanego i bezpiecznego nurkowania. W naszym Centrum możesz zrobić przegląd, oddać sprzęt do serwisu, naprawy, legalizacji w przypadku butli czy wykonać test szczelności w przypadku skafandrów.
Pomożemy również przy naprawach skafandrów i pianek do innych sportów wodnych.

Sprawny sprzęt to podstawa udanego i bezpiecznego nurkowania. W naszym Centrum możesz zrobić przegląd, oddać sprzęt do serwisu, naprawy, legalizacji w przypadku butli czy wykonać test szczelności w przypadku skafandrów.
Pomożemy również przy naprawach skafandrów i pianek do innych sportów wodnych. 

Niezależnie od tego, czy Twój sprzęt jest niekompletny, dopiero zaczynasz i nie posiadasz nic, jedziesz na wakacje i okazjonalnie chcesz posnurkować czy robisz kurs w innej szkole, która nie zapewnia sprzętu – u nas możesz wypożyczyć wszystko, co będzie potrzebne.
To Ty decydujesz, co i na jaki czas chcesz pożyczyć.

Powietrze, NITROX czy tlen. Naładujesz butle nurkowe, ale również te do paintballa. Posiadamy bardzo wydajną sprężarkę 460 litrów/min.
Nasze banki powietrza i NITROX’u mieszczą po 100 000 litrów każdy. Napełnienie butli trwa niespełna 2 minuty, dzięki temu nawet nie zauważysz, kiedy Twoje butle będą naładowane.