SZKOLENIA NURKOWE

Zostań nurkiem!

szkolenia i kursy nurkowe

Szeroka oferta szkoleń i kursów, bogate doświadczenie instruktorów, nacisk na bezpieczeństwo i empatia oraz elastyczność to główne powody, dla których większość kursantów wybiera właśnie nas.

System naszych szkoleń opiera się na standardach i procedurach największej na świecie organizacji nurkowej – PADI. Każdy kurs opracowany jest tak, by przekazać wszystkie niezbędne wiadomości, nie obciążając jednak nadmiarem wiedzy teoretycznej, skupiając się na umiejętnościach praktycznych. Zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach w przystępnej, atrakcyjnej formie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Nasza kadra to profesjonaliści i pasjonaci, dla których nurkowanie jest jednocześnie stylem życia.

 

Gdynia Dive daje Ci szansę zyskać nową pasję, przyjaciół, umiejętności, a także szansę na ciekawszy i bardziej fascynujący zawód!

Centrum Nurkowe Gdynia Dive zostało wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.22/00095/2016. Dzięki temu możesz skorzystać z dofinansowania na szkolenie przez Urząd Pracy lub wykorzystać fundusz na rekonwersję!

kontynuuj swoją przygodę