DEEP DIVER

Nurkowanie Głębokie

Opis kursu:

Kursu PADI Deep Diver  daje uprawnienia do nurkowania na głębokości do 40 m. Kierowany jest do certyfikowanych nurków posiadających licencję nurka zaawansowanego AOWD (bądź równorzędny stopień w innej federacji).  Szkolenie daje wiedzę z zakresu planowania, organizowania, procedur i technik nurkowych używanych w nurkowaniu głębokim. Przygotowuje również do radzenia  sobie z możliwymi problemami i ryzykiem występującymi na dużych głębokościach.

Kurs jest bezpieczną, nadzorowaną przez Instruktora formą wprowadzenia w nurkowanie głębokie w ramach limitów nurkowania rekreacyjnego.

Każde nurkowanie poniżej 18 metrów uznawane jest przez PADI za nurkowanie głębokie. 40 metrów to maksymalna głębokość nurkowania rekreacyjnego (nurkowanie z użyciem powietrza jako czynnika oddechowego).

Kończąc kurs zdobywasz Certyfikat PADI Deep Diver i możesz nurkować z partnerem do głębokości 40m (z zachowaniem limitów bez dekompresyjnych), organizatorzy turystyki nurkowej będą wymagali tego certyfikatu przy nurkowaniach poniżej 30 m.

Rodzaj kursu Kurs standardowy Kurs indywidualny Kurs rodzinny
(min. 3 osoby)
Deep Diver – Nurkowanie Głębokie 440 zł 800 zł 400 zł

Warunki Uczestnictwa:

  • minimalny wiek uczestnika: ukończone 15 lat,
  • certyfikat Advanced Open Water Diver lub stopień równorzędny innej organizacji nurkowej,
  • Wypełnienie oraz podpisanie dokumentacji szkoleniowej

Czas trwania kursu:

1 lub 2 dni

Harmonogram:

zgodnie z kalendarzem wyjść wrakowych

1 dniowy: dla osób które w trakcie kursu AOWD wykonały wszystkie wymagania zaliczeniowe dla nurkowania głębokiego typu adventure.

2 dniowy: dla osób z innych organizacji bądź takich które nie zaliczyły wymagań dla nurkowania nr 1 specjalizacji głębokiej w trakcie Kursu AOWD. W takim przypadku kursant może popłynąć dwa razy w morze bądź zaliczyć jeden dzień nad jeziorem drugi w morzu.

Cena zawiera:

  • opiekę instruktora, podręcznik, sprzęt wymagany do kursu (kołowrotek, szpulkę, tabliczkę)

Cena nie zawiera:

  • Opłaty certyfikacyjnej 150 zł
  • Wyjścia w morze łodzią nurkową 180 zł (lokalnie wymagane ze względu na brak innych możliwości logistyczno terenowych)
  • Dodatkowego nurkowania w jeziorze 80 zł (opcja)
  • Wypożyczenia pozostałego sprzętu (50 % zniżki od cennika)

Aby wziąć udział w szkoleniu należy, zgłosić chęć uczestnictwa w kursie, do Biura Centrum Nurkowego, w dowolny sposób (mail, telefon, osobiście).  Prosimy o podanie terminu wybranego kursu oraz wpłatę zaliczki w celu rezerwacji miejsca.