Diver Propulsion Vehicle

NURKOWANIE ZE SKUTEREM

Opis Kursu:

Specjalizacja PADI Nurkowanie ze skuterem podwodnym (PADI Diver Propulsion Vehicle – DPV) zapewni Ci umiejętności obsługi i wykorzystywania skutera z napędem elektrycznym podczas nurkowania w wodach otwartych. Dzięki niemu, będziesz w stanie przemierzać spore odległości pod wodą w szybszym tempie oraz bez zbędnego wysiłku. Oprócz praktycznego zastosowania skutera, sterowanie nim może przysporzyć sporo frajdy dla kierującego!

Specjalizacja PADI Diver Propulsion Vehicle składa się z dwóch nurkowań, podczas których nauczysz się poprawnych technik korzystania ze skutera na powierzchni i pod wodą, wykonywania łagodnych i ostrych zwrotów, zmian głębokości oraz unikania potencjalnych niebezpieczeństw z tym związanych. Po pomyślnie zakończonym szkoleniu zdobędziesz umiejętności, które umożliwią Ci prawidłowe planowanie oraz realizowanie nurkowań ze skuterem. Dzięki certyfikatowi DPV będziesz mógł również wypożyczyć skuter na określony czas w wybranym centrum nurkowym!

Warunki uczestnictwa:

  • Minimalny wiek uczestnika: 12 lat;
  • Certyfikat (Junior) Open Water Diver.

Czas trwania:

  • 2 nurkowania na wodach otwartych.

Cena:

Rodzaj kursu Kurs standardowy Kurs indywidualny
DPV – nurkowanie ze skuterem 900 zł 1200 zł

Cena nie zawiera:

  • Opłaty certyfikacyjnej 200 zł

Aby wziąć udział w szkoleniu należy zgłosić chęć uczestnictwa w kursie do biura Centrum Nurkowego w dowolny sposób (mail, telefon, osobiście). Prosimy o podanie terminu wybranego programu/kursu oraz danych potrzebnych do zapisu.