DISCOVER SCUBA DIVING

Pierwszy oddech pod wodą

To zajęcia, które pozwalają poznać magię podwodnego świata. Program DSD podzielony jest na 2 bloki: zajęcia teoretyczne oraz zajęcia praktyczne. Całość programu realizowana jest na basenie lub w jeziorze. Pozytywne ukończenie DSD pozwala przygotować się oraz bez obaw przystąpić do pełnego kursu nurkowego Open Water Diver. W trakcie 2-godzinnych zajęć dopasujemy Ci sprzęt nurkowy i zapoznamy z jego obsługą zarówno pod, jak i nad wodą, omówimy zasady oddychania i komunikowania się pod wodą (znaki nurkowe).

Warunki Uczestnictwa:

  • minimalny wiek uczestnika: ukończone 10 lat;
  • wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Czas trwania kursu:

  • 2 godziny

Harmonogram:

  • Basen – Start zajęć o godzinie 18:00 w czwartki oraz niedziele na basenie hotelu Mercure w Gdyni, omówienie procedur nurkowych, sprzętu, znaków, ćwiczeń. Około godziny 19:00 wejście do wody. Zakończenie zajęć następuje o godzinie 20:00.
  • Jezioro – Start w naszym Centrum Nurkowym (Gdynia, ul. Szarych Szeregów 3), dopasowanie sprzętu i wyjazd nad jezioro naszym nurko-busem. Na miejscu (m. Bieszkowice, jez. Zawiat) następuje omówienie procedur nurkowych, sprzętu, znaków, ćwiczeń. Po omówieniu wejście do wody. Wydłużone godziny zajęć związane z dojazdem i powrotem.
  • Możliwe również inne terminy po wcześniejszym ustaleniu.

Cena:

Rodzaj kursuStandardowyIndywidualnyRodzinny (min. 3 os.)
Discover Scuba Diving – Odkryj Nurkowanie450 zł450 zł350 zł

Cena zawiera:

Ubezpieczenie NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków), kompletny sprzęt nurkowy na czas trwania zajęć, profesjonalną kadrę nurkową, rejestrację w międzynarodowym systemie PADI. Zdjęcia spod wody – po uprzednim poinformowania Instruktora.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy zgłosić chęć uczestnictwa w kursie do biura Centrum Nurkowego w dowolny sposób (mail, telefon, osobiście). Prosimy o podanie terminu wybranego programu/kursu oraz danych potrzebnych do zapisu.