Drift Diver

NURKOWANIE W PRĄDZIE

Opis Kursu:

Specjalizacja PADI – nurkowanie w prądzie (PADI Drift Diver) – umożliwi Ci odkrycie przyjemności nurkowania w akwenach, które być może uważałeś do dzisiaj za niedostępne dla Ciebie ze względu na zbyt trudne warunki nurkowania – spowodowane prądami morskimi lub nurtem rzek. Po jej ukończeniu będziesz przygotowany do nurkowania w niezwykle atrakcyjnych strefach klimatycznych mórz i oceanów.

Specjalizacja PADI pozwoli Ci na maksymalne czerpanie przyjemności z unoszenia się i przemieszczania podczas nurkowania w silnym nurcie rzeki lub prądzie, zapoznasz się ze specjalistycznym sprzętem jakim są: boje, pływaki, liny i kołowrotki. Poznasz zasady nawigacji oraz komunikacji z partnerem podczas nurkowania w prądzie i wiele innych, które pozwolą Ci bez obaw nurkować w mniej przyjaznych warunkach.

Rodzaj kursu Kurs standardowy Kurs indywidualny Kurs rodzinny
(min. 3 osoby)
DRIFT DIVER– nurkowanie w prądzie 430 zł 800 zł 400 zł

Warunki uczestnictwa:

  • Minimum podstawowy stopnień nurkowy PADI Open Water Diver (PADI OWD) lub Junior PADI Open Water Diver

Czas trwania:

  • Minimum 2 nurkowania na wodach otwartych w nurcie rzek lub w prądzie morza

Cena nie zawiera:

  • Opłaty certyfikacyjnej

Aby wziąć udział w szkoleniu należy, zgłosić chęć uczestnictwa w kursie, do Biura Centrum Nurkowego, w dowolny sposób (mail, telefon, osobiście). Prosimy o podanie terminu wybranego kursu oraz wpłatę zaliczki w celu rezerwacji miejsca.