Drift Diver

NURKOWANIE W PRĄDZIE

Opis Kursu:

Specjalizacja PADI Nurkowanie w Prądzie (PADI Drift Diver) umożliwi Ci odkrycie przyjemności nurkowania w akwenach, które być może uważałeś do dzisiaj za niedostępne dla Ciebie ze względu na zbyt trudne warunki nurkowania – spowodowane prądami morskimi. Po jej ukończeniu będziesz przygotowany do nurkowania w niezwykle atrakcyjnych strefach klimatycznych mórz i oceanów.

Specjalizacja PADI Drift Diver pozwoli Ci na maksymalne czerpanie przyjemności z unoszenia się i przemieszczania podczas nurkowania w silnym nurcie rzeki lub prądzie, zapoznasz się ze specjalistycznym sprzętem, jakim są: boje, pływaki, liny i kołowrotki. Poznasz zasady nawigacji oraz komunikacji z partnerem podczas nurkowania w prądzie i wiele innych, które pozwolą Ci bez obaw nurkować w mniej przyjaznych warunkach.

Warunki uczestnictwa:

  • Minimalny wiek uczestnika: 12 lat;
  • Certyfikat (Junior) Open Water Diver.

Czas trwania:

  • Minimum 2 nurkowania na wodach otwartych w nurcie rzek lub w prądzie morza.

Cena:

Rodzaj kursu Kurs standardowy Kurs indywidualny Kurs rodzinny
(min. 3 osoby)
DRIFT DIVER– nurkowanie w prądzie 600 zł 1000 zł 500 zł

Cena nie zawiera:

  • Opłaty certyfikacyjnej 200 zł.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy zgłosić chęć uczestnictwa w kursie do biura Centrum Nurkowego w dowolny sposób (mail, telefon, osobiście). Prosimy o podanie terminu wybranego programu/kursu oraz danych potrzebnych do zapisu.